در عکاسی صنعتی هدف گرفتن عکس از ساختمان، محصول، مدل و … در قالب های عمودی
یا عمودی برای استفاده در کتاب ها، بروشورها و … می باشد. در واقع کل هدف در به تصویر کشیدن
و نشان دادن است به همان شکل و جزئیات کامل.
عکس محصولاتی که وقتی در اینترنت سرچ می کنیم تا با آن محصول آشنا شویم نمونه
ساده ای ار عکاسی صنعتی است.

عکاسی پوشاک با مدل

عکاسی تبلیغاتی از پوشاک در واقع رکن اصلی صنعت مد و پوشاک می باشد. با نفوذ بیشتر شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی در افکار مردم و تاثیر در فروش بیشتر، اهمیت تبلیغ در این عرصه ها بیشتر مشخص شده است.
عکس هایی با کیفیت خوب مدل مناسب مطمئنا در جذب مخاطب و فروش بیشتر تاثیر اساسی خواهد داشت. تیم ما می تواند در پیشرفت برند شما کمک تاثیر گذاری داشته باشد.

عکاسی پروژه های ساختمانی و معماری

این شاخه از عکاسی را شاید بتوان شاخه ای سخت از آن قلمداد کرد زیرا علاوه بر سختی کار که نیازمند انرژی بالاست به تجهیزات حرفه ای و اکثرا گران قیمت از جمله لنزهای متفاوت نیازمند است.
عکسهایی که باید به گونه ای باشند تا حداکثر جزئیات را از دید فردی متخصص نمایان کنند و در جذب دیدگاه مخاطب حداکثر تاثیر را بگذارد

گالری عکاسی ساختمانی
عکاسی محصولات

عکاسی محصولات

عکاسی از محصولات بخش مهمی از تبلیغات در دنیای دیجیتال و بازار تجاری را شامل می شود. سایت های فروشگاهی و صفحات شبکه های مجازی در فروش محصولات از معمول ترین نمونه های کاربرد عکاسی محصول می باشد.
هر محصولی برای فروش نیاز بهمعرفی مناسب و نشان دادن جزئیات و مشخصات به صورت مناسب داردو با وجود تاثیر تصویر در ذهن مخاطب، عکاسی نقش عمده در این هدف خواهد داشت.

نمونه های کاری

هزینه خدمات